EDITORYAL YÖNERGELER


EDITORYAL YÖNERGELER

FXStreet'e yeni bir içerik katılımcısı kabul etmek için İçerik Ekibimiz tarafından takip edilen kriterler şunlardır:

Mükemmellik

FXStreet'in güçlü kalite ve stil içerik gereksinimleri vardır. Kullanıcılarımıza yüksek kaliteli finansal bilgiler sağlamaya kararlıyız ve bu katı duruşumuzun FXStreet markasını bugünlerde çok saygın hale getirdiğine ve içeriğinizin de öyle olacağına inanıyoruz.

Kalite

  • Dil Becerileri: Dil, üslup, gramer ve yapıya mükemmel hakimiyet
  • Konu: Yüzeysel veya kesin olmayan değil, açık ve doğru analiz/araştırma
  • Görseller: Analizi göstermek için resimler/tablolar eklemek olumlu katkılar sağlar - web seminerlerinde konuşmanızı desteklemek için görseller eklemek zorunludur
  • İçerik: Özgün, ilginç, yaratıcı, veri madenciliği

Etik

Bu tür uygulamalar kabul edilmeyecektir:

  • Güvenilirlik kazanmak için diğer yazarlara veya teorilere karşı içeriği karalamak
  • Yanıltıcı dil, fayda vaadi, kolay para
  • Telif haklarına saygısızlık, orijinal kaynaklardan alıntı yapmaktan kaçınma

Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için Etik Kurallarımıza bakınız.

Tutarlılık

İçerik katılımcısının düzenli, duyarlı olmasını ve taahhüdüne sadık kalmasını bekliyoruz. Düzenli olmanız izleyiciler tarafından da takdir edilecektir: sadık takipçiler kazanacaksınız.

İçerik Katılımcısı Talebinizi Gönderin


İçerik Katılımcısı Olun

FXStreet FXStreet, Foreks evreninin neredeyse her köşesinden düzinelerce içerik katılımcısı ve hizmet sağlayıcısı ile yakın işbirliği içindedir. Hizmetlerimizi sürekli iyileştirmek için, web sitemizi beslemek ve kullanıcılarımıza, Foreks yatırımcılarına en iyi bilgileri vermek için her zaman yüksek kaliteli analiz ve içeriğe sahip yeni katılımcılar arıyoruz. Bizimle işbirliği yaparak, 2000 yılından bu yana öncülük eden Foreks bilgi web sitesinin en güvenilir kaynaklarından birinin parçası olacaksınız. Sadece İngilizce web sitesinde her ay 1 milyon tekil kullanıcı kitlesine sahip olan FXStreet, yeni başlayan veya deneyimli Foreks yatırımcıları arasında adınızı ve ününüzü duyurma konusunda ortağınız olacaktır.

Çeşitli içerik katılımı fırsatları mevcuttur ve sizi tüm seçenekleri incelemeye davet ediyoruz. FXStreet'te ne kadar çok şey yaparsanız, o kadar çok görünürlük kazanırsınız!

İşte bazı örnekler:

Analiz

Temel veya teknik analiz, alım satım fikirleri veya tahminler gibi analiz makalelerinizi yayınlayın. Ağırlıklı olarak Foreks ve Kripto para birimlerinin yanı sıra hisse senetleri, hisse senetleri veya emtialar gibi ilgili piyasaları da kapsıyoruz.

Uzmanlar Tahmin Para Birimleri Anketi

Seçilmiş tüccar ve analistlerden oluşan bir havuz bize önümüzdeki hafta, ay ve çeyrek için başlıca para birimleri için hedeflerini veriyor. Ayrıca bu dönemlerdeki tüm eğilimi de belirtiyorlar. Siz de uzmanlar havuzuna katılabilir ve duyarlılık tablomuzun bir parçası olabilirsiniz. Tahmin Anketine bir göz atın.

Nasıl başlayacaksınız?

Aşağıdaki Editoryal Yönergemizi ve Etik Kırallarımızı, inceleyin, ardından bize içerik katkısı teklifinizi içerin bir e-posta gönderin. Size mümkün olan en kısa sürede yanıt vereceğiz.