Brokers News


İnsanlar Neden Birikimlerini Profitcoins’e Yatırmalı, Sizler İçin İnceledik!

Genelde bir şey, gerçek olamayacak kadar güzel göründüğünde, zaten o şey gerçek değildir. İnternet üzerinde çokça ‘hemen zengin olun’ mantığında sistemler vardır ve paranızı alıp ortadan kaybolurlar. İşin doğrusu, kripto paraların da işin içine girmesi ile bu problem, çok daha kötü bir hal almıştır.

Bu noktada ciddi iddialarda bulunan bir diğer kurum ise Profitcoins. Onlara göre, kendilerinin kripto para piyasası arbitraj sistemi, size çok şey kazandıracak. Bu iddiaların elbette bir değerlendirilmesi gerekiyor ve biz de sizin için bu rehberi hazırladık.

Kripto Para Döviz Rehberi Nedir?

Londra merkezli bir kripto para piyası girişimi olan bu muhteşem oluşum, İngiliz yasalarınca kayıtlı bir şirkettir. İlgili hükümet biriminin websitesinde, bu güzel kurumun şirket numarası 10845293 olarak görülebilir ve İngiltere’nin başkenti Londra’nın Baker Street’inde, şirketin bir de ofisi vardır. Üstteki linkte, ayrıca şirketin telefon numarası da yer almaktadır.

Yani buraya kadar her şey güzel ancak tam olarak güvenilir demek için yapmamız gereken birkaç şey daha var!

İngiltere merkezli bu kripto para döviz rehberi girşimi arbitraj adı verilen bir sistemle kullanıcılarına risksiz kar vaad eden bir kuruluştur. Daha önce bir trade tecrübeniz olmasına da gerek yoktur, Kurum, defaatle bu noktada hiçbir tecrübeye gerek duyulmayacağını belirtir. Ancak şirketin ne yaptığını anlamak için arbitrajın anlamını bilmek gerekir.

Arbitraj, bir ürünü bir yerden düşük fiyata alıp, başka bir yerde yüksek fiyata satmaktır. Kripto para döviz rehberi de bu konuda ideal fırsatlar sunar ancak itibari parayı alıp kar edebilmek için diğer borsaya göndermek ve tüm bu süreç, arbitraj ile karı neredeyse imkansız kılar. İşte bu noktada bu muhteşem sistem devreye girer ve tüm işlemleri sizin için otomatik bir şekilde yapar. Tek yapmanız gereken, ürünü satın alacağınız miktarı yatırmaktır.

Kendine has bir algoritma kullanarak arbitraj fırsatlarını yakalayan bu başarılı firma, örneğin bir yerden düşük fiyata Ether alır ve onu daha sonra bir başka borsada daha pahalıya satar. Buradaki fark da, kullanıcıya kar olarak döner.

Yasal olarak uyumlu, devlete kayıtlı bir şirket karşımıza çıkıyor. Ben gerçekten ikna oldum ve gerçek para ile deneyeceğim!


Bu şirketin scam olup olmadığını kontrol etmenin en iyi yolu gerçek para ile bir deneme yapmaktır. Aksi takdirde sorunun cevabını tam olarak bulamayız.

Kaydımızı yaptık ve minimum tutarı yatırdık. Karı maksimize edebilmek için şirket size kaldıraç sistemini sunuyor. Bu sayede küçük bir miktar yatırdık ve 1’e 10 orana sahip olduk. Yani yatırdığımız her bir lira için, bu İngiltere’nin başkentli Londra merkezli lider girişim bize 10 liralık işlem yapma şansı verdi.

Parayı yatırdıktan sonra platform sizin yerinize her şey ile ilgileniyor. Tüm gün boyunca grafik grafik incelemek yerine, ertesi gün tekrar bakmayı düşündük. 24 saat sonra hesaba girdiğimizde, paramızın arttığını gördük. Böyle bir şey ile karşılaştıktan sonra bu şirket’in scam olmasının imkansız olduğuna karar verdik.

Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?

Türkiye’nin en büyük işlem hacmine sahip kripto para borsası Paribu’yu yakından inceledik Paribu, Türkiye üzerinden bitcoin alıp satabileceğiniz belli başlı borsalardan bir tanesidir. Arayüzü ve kullanımı oldukça basit olan bu borsayı, yeni başlayan arkadaşlara rehber olması açısından bu yazımızda inceleyeceğiz.

Özellikle yeni üye olacaksanız en çok dikkat etmeniz gereken husus güvenlik. Direkt Google’a “Paribu güvenilir mi’’ yazdığınızda reklam sayfaları size aynı tasarıma sahip olan ancak gerçekten Paribu olmayan bir siteye yönlendirebilir. Bu da paranızı hiç olmayan bir borsaya yatırdığınız ve aslında dolandırıcıların hesaplarına yatırarak kaybettiğiniz anlamına gelecektir.

Mümkünse güvendiğiniz birisinden link isteyiniz ya da aşağıdaki resimde sarı renk ile boyadığımız Paribu Teknoloji A.S. [TR] yazısını ve hemen onun önündeki asma kilit simgesini tarayıcınızda gördüğünüzden emin olunuz. Bir diğer alternatifiniz ise sitemizdeki bu tanıtım yazısının ilk kelimesine eklediğimiz linke tıklamanızdır.

Peki Paribu tam olarak nedir?

-Bir Bitcoin borsasıdır

-Kripto para piyasası için önemlidir

Bitcoin alınıp satılan bir yerdirprofit

Paribu güvenilir mi diye birçok kişi sormaktadır Bağlantımızın güvenli, sitemizin gerçek Paribu olduğundan emin olduktan sonra (naçizane önerim siteye her giriş yaptığınızda bu güvenlik ibaresine bakmayı alışkanlık haline getirmenizdir) üye olma kısmına gelelim. Paribı güvenilir mi diye sorarken Sizi şöyle bir sayfa karşılayacak.

Ekranda gördüğünüz kutucukları doldurarak hesap oluşturabilirsiniz. “Cep Telefonu” numaranızı, “Adınızı ve Soyadınızı” lütfen doğru girmeyi unutmayınız. Özellikle para yatırırken ve çekerken ad, soyad bilgileriniz hem banka hesabınızla hem Paribu hesabınızla aynı olmalı. Paribu güvenilir mi sorusunun cevabını almak için ise cep telefonu numarasının önemi ise, hesaba her giriş yapmaya çalıştığınızda cep telefonunuza SMS ile bir şifre geliyor ve o şifreyi yazmanız gerekiyor. Sürekli erişimizin bulunduğu bir telefonu yazmanız daha mantıklı olacaktır. Paribu güvenilir mi numaralı kısımda Paribu’nun banka hesap bilgilerini görüyorsunuz, bu bilgileri kesinlikle “kaydetmeyin”. Çünkü size her zaman aynı banka ve aynı IBAN vermeyebileceği gibi ileride farklı bankalarla çalışabilirler ya da bankalardan bazılarıyla ilişik kesebilirler. Bu durumda daha paranız hesabınıza bile düşmeden yok olur. EFT gönderiyorsanız alıcı kısmına mutlaka “Paribu Teknoloji Anonim Şirketi” ibaresini yazmayı unutmayınız.

Yani anlayacağınız üzere paribu güvenilir mi sorusunun cevabı evet güvenilirdir. Aynı Londra merkezli bu müthiş kripto para arbitraj sistemini sunan şirket gibi. Aynı zamanda Bitcoin’in ne olduğunu nasıl alındığına da şöyle yakından bakmak gerekirse,

Bu numaralı kısımda “İşlem Açıklaması” başlığı altında bir kod göreceksiniz ve bu kodda her seferinde rastgele oluşturulacaktır. Göndermek istediğiniz paranın açıklama kısmına muhakkak burada gördüğünüz kodu büyük/küçük harf ayrımına dikkat ederek doldurunuz ve onaylayınız.

Paranız sistemdeki yoğunluğa göre hesabınıza geçecektir. Bu süreç 5 dakika ile 30 dakika arasında değişiklik gösterebilir.

Kripto Para Piyasası Güzel İş Yapar mı?

 

Bankanızın size, sizin hiç işe gitmenize gerek kalmadan çok ciddi paralar ödediğiğini hayal edin. Bankanızın size yılda %1.6 değil de, günde %2.5’luk bir faiz oranı verdiğini hayal edin. Paranızı düşük seviyedeki karlar için hesaplarda tutmaya devam mı edeceksiniz, yoksa daha iyisi bir bir değişiklik yapmak mı?

Bu karar banka müşterileri tarafından her geçen gün daha da fazla sayıda veriliyor. Bu müşterilerin arasında Jack Smith de var. Smith, aynı diğerleri gibi parasını Profictcoins isimli Londra merkezli finansal şirkete yatıranlardan. Platformun vaadi ise şu: Günde %2.5’a varan kar.

Görüldüğü gibi kripto para piyasası gayet de güzel iş yapıyor ve gerçekten de kripto para döviz rehberi ile kazanmak tamamen sizin elinizde. Paribu güvenilir mi, kripto para piyasası nasıl ayakta kalır gibi sorularla dertlenmeden, siz de bu platform ile büyük başarılar elde edebilirsiniz!


Sponsor broker