Yeni Zellanda: İnşaat döngüsü yeni bir aşamaya kayıyor - Westpac

Westpac'ın Kıdemli Ekonomisti Satish Ranchhod, Yeni Zellanda'nın son konut izin rakamlarının, Auckland'da merkezileştirilen gelecek yıl boyunca orta yoğunluklu ev inşaatında önemli bir artışa işaret ettiğini ileri sürdü.

Önemli Alıntılar:

“Sonuç olarak, konut inşaatı için tahminimizi yukarı yönlü revize ettik.”

“Auckland şimdi inşaat döngüsünde yeni bir aşamaya giriyor. Konut inşaatlarındaki ivme, net göçün soğumasıyla, aynı zamanda ortaya çıkıyor. ”

“Geleceğe bakacak olursak, Auckland'ın kısa bir süre içinde konut sıkıntısını azaltmaya kademeli olarak başlamak için yeterince ev inşa edeceğini bekliyoruz.”

“Auckland hala uzun bir süredir güçlü bir inşaat gerektiren uzun bir konut inşa döngüsüne bakıyor.”

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • YeniZellanda