Wall Street, ticaret müzakerelerinin yeni turunun başlamasıyla mütevazı düşüşle açıldı


ABD’deki majör borsa endeksleri, yatırımcıların bugünkü ticaret görüşmelerinin sonucu üzerine taze manşetleri beklerken pozisyon almaktan sakınmalarıyla güne negatif bölgede başladı.  An itibariyle Dow Jones Industrial Average ve S&P 500 endeksleri %0.25 kayıpla seyrederken, Nasdaq Composite endeksi %0.2 kayıpla seyrediyor. Bu arada Wall Street’in korku göstergesi CBOE Volatilite Endeksi gün için sadece %0.4 yükselişle seyrederken, yatırımcıların bekle ve gör duruşunu yansıtıyor.

11 Major S&P 500 sektörleri arasında Kurumlar ve Emlak sektörleri erken işlemlerde ufak kazançlar kaydederken, ticaret duyarlı Sanayiler ve Enerji sektörleri %0.5 civarında kayıpla seyrediyor.

Bugün önceden Başkan Trump Twitter üzerinden Çin ile ilişkilerini, bir yılda 500 milyar dolar kaybetmelerine neden olduğu için “çılgınca“ olarak niteledi. Trump, “Çin’le görüşmeler oldukça dostane bir havada geçiyor - aceleye kesinlikle gerek yok.“ dedi.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

Feed news

FOREX HABERLERİ

Editörün Seçimi

En hızlı Ekonomik Takvim ile etkinlikler üzerine işlem yapın

Tüm dünyada 1000'den fazla olayı kapsayan ekonomik takvimimizi kontrol ederek - güncel ekonomik olaylardan ekonomik göstergelere - FX piyasasında neler olup bittiğini takip edin.

Ekonomik takvim

FXStreet’in Etkileşimli Grafiği ile piyasayı takip edin

Aklınızı kullanın ve 1500'ün üzerinde varlık, bankalararası kurlar ve kapsamlı geçmiş verileriyle etkileşimli grafiğimizi kullanın. Tamamen özelleştirilebilir ve ücretsiz bir gerçek zamanlı platform sunan, kullanımı kolay, çevrimiçi bir profesyonel araçtır.

Etkileşimli grafik

Majörler

Ekonomik Gösterge


BÖLGENİZDEKİ TERCİH EDİLEN ARACI KURUMLAR