Wall Street, risk hissiyatının toparlanmasıyla güçlü kazançlarla açıldı


  • CBOE Volatilite endeksi Çarşamba gününde yaklaşık %10 düştü.
  • ABD Başkanı Donald Trump, Çin ve diğer ticaret anlaşmasının harika gittiğini söyledi.
  • S&P 500’ün tüm 11 major sektörleri erken işlemlerde pozitif bölgede işlem görüyor.

Wall Street’in ana endeksleri, risk iştahlı atmosfer üzerine Çarşamba gününde güne keskin yükselişle başladı. An itibariyle Dow Jones Industrial Average endeksi gün için %1, S&P 500 endeksi %0.9 ve Nasdaq Composite endeksi %1.1 kazançlar işlem görüyor.

Çin Dışişleri Bakanlığı, bugün yapıcı bir tonda yaptığı açıklamalarında ABD ve Çin’in ticaret üzerine farklılıklarının olmasının doğal olduğunu ancak önemli olanın sorunların diyalog yoluyla çözülmesi olduğunu söyledi. Günün devamında ABD Başkanı Donald Trump, Çin ve diğer ticaret anlaşmalarının harika gittiğini söyledi ve risk iştahlı akışların piyasaları domine etmeye devam etmesine izin verdi.

Seansın ilk saatinde tünü kazançlar kaydeden 11 major S&P 500 sektörleri arasında risk-duyarlı Teknoloji endeksi %1.4 yükselişle kazançlara liderlik ediyor. Günün devamında FOMC Ağustos toplantısının tutanaklarını yayınlayacak.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

Feed news

FOREX HABERLERİ

Editörün Seçimi

En hızlı Ekonomik Takvim ile etkinlikler üzerine işlem yapın

Tüm dünyada 1000'den fazla olayı kapsayan ekonomik takvimimizi kontrol ederek - güncel ekonomik olaylardan ekonomik göstergelere - FX piyasasında neler olup bittiğini takip edin.

Ekonomik takvim

FXStreet’in Etkileşimli Grafiği ile piyasayı takip edin

Aklınızı kullanın ve 1500'ün üzerinde varlık, bankalararası kurlar ve kapsamlı geçmiş verileriyle etkileşimli grafiğimizi kullanın. Tamamen özelleştirilebilir ve ücretsiz bir gerçek zamanlı platform sunan, kullanımı kolay, çevrimiçi bir profesyonel araçtır.

Etkileşimli grafik

Majörler

Ekonomik Gösterge


BÖLGENİZDEKİ TERCİH EDİLEN ARACI KURUMLAR