Wall Street Perşembe gününde yatay açıldı

ABD’deki majör borsa endeksleri, yatırımcıların kenarda kalarak, ABD-Çin ticaret ihtilafı ya da Fed politika yapıcılarının faiz oranı görünümü üzerine tespitlerinden bir sonraki katalizörü beklemeleriyle Perşembe gününe yatay başladı. An itibariyle Dow Jones Industrial Average ve S&P 500 endeksleri gün için %0.1 kazançla seyrederken, Nasdaq Composite endeksi dünkü kapanış seviyesi olan 7.221 puan civarında işlem görüyor.

11 Major S&P 500 sektörleri arasında Enerji endeksi %1’den biraz fazla kazançla liderlik ediyor. Diğer yandan sanayiler ve İletişim Hizmetleri endeksleri sırasıyla %0.4 ve %0.2 kayıpla seyrediyorlar.

Bugün ABD’den yayınlanan veriler, ticaret açığının Nisan ayında, Mart ayının 51.9 milyar dolar seviyesinden 50.8 milyar dolar seviyesine daraldığını gösterdi ancak piyasa katılımcıları tarafından büyük ölçüde görmezden gelindi.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • DowJones
  • Borsalar
  • Nasdaq
  • SP500