Wall Street Perşembe gününde karışık açıldı


ABD’deki majör borsa endeksleri, piyasaların risk altısını etkileyebilecek temel yönlendiricilerin eksikliğinde güne nispeten dünkü kapanış seviyeleri yakınlarında başladı. An itibariyle Dow Jones Industrial Average endeksi %0.16 ve S&P 500 endeksi %0.1 kazançla seyrederken, Nasdaq Composite endeksi %0.2 kayıpla işlem görüyor.

11 Major S&P 500 sektörleri arasında Finansallar erken işlemlerde %0.75 yükselişle kazançlara liderlik ederken ABD Tahvil faizlerindeki toparlanma ile desteklendi. Diğer yandan Teknoloji ve Sağlık sektörleri %0.3 civarında kayıpla seyrediyorlar.

ABD’den bugün yayınlanan veriler, haftalık ilk işsizlik başvurularının 198 bin seviyesinde, 1969’dan beri en düşük seviyesine gerilediğini ve Üretici Fiyat Endeksinin (ÜFE) yıllık bazda %2.2 yükseldiğini ve %1.9 beklentilerini aştığını gösterdi ancak piyasa katılımcıları tarafından büyük ölçüde görmezden gelindi.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

Feed news

FOREX HABERLERİ

Editörün Seçimi

En hızlı Ekonomik Takvim ile etkinlikler üzerine işlem yapın

Tüm dünyada 1000'den fazla olayı kapsayan ekonomik takvimimizi kontrol ederek - güncel ekonomik olaylardan ekonomik göstergelere - FX piyasasında neler olup bittiğini takip edin.

Ekonomik takvim

FXStreet’in Etkileşimli Grafiği ile piyasayı takip edin

Aklınızı kullanın ve 1500'ün üzerinde varlık, bankalararası kurlar ve kapsamlı geçmiş verileriyle etkileşimli grafiğimizi kullanın. Tamamen özelleştirilebilir ve ücretsiz bir gerçek zamanlı platform sunan, kullanımı kolay, çevrimiçi bir profesyonel araçtır.

Etkileşimli grafik

Majörler

Ekonomik Gösterge


BÖLGENİZDEKİ TERCİH EDİLEN ARACI KURUMLAR