Ticaret gerginlikleri hız kazandı - ANZ

ANZ Bank New Zealand Limited'deki analistler, ticaret gerilimlerinin hız kazandığını açıkladılar

Önemli Alıntılar:

"Ticaretin gerilimi, ABD’nin 200 milyar dolarlık Çin ithalatlarına ek tarifeler haberiyle hız kazandı.”

"Çin, ABD'den bu dolara karşı doları karşılamak için yeterli miktarda ithalat yapmıyor, ancak hızlıca yanıt verdi ve bunun ek önlemlerle misilleme yapacağını söyledi."

"NATO zirvesinde bir gecede yapılan toplantılar, liderler tarafından" gergin "olarak tanımlandı. Cumhurbaşkanı Trump, ortak enerji anlaşmaları nedeniyle Almanya'yı Rusya'ya" esir "olmakla suçladı ve NATO üyelerinin savunma harcaması için %2'lik (GSYİH) hedefi ikiye katlayarak %4 yapmayı önerdi. "

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • ABD