Pekin, Xi-Trump zirvesinden önce "tamamlanmış" bir anlaşma istiyor - CNBC

CNBC, Tartışmalara aşina üç kaynağa dayandırdığı haberinde , Çinli müzakerecilerin, Başkan Xi’nin Başkan Trump ile ABD’de yapılması beklenen zirvede görüşmeden önce ABD ile bir ticaret anlaşması duyurmak istediklerini bildirdi.

CNBC'den Kayla Tasuche, "Ülkeler geçici bir ateşkes başlattığından dolayı, ABD müzakerecileri önlerinde taahhütler ve tavizler istediler; ancak Çinli müzakereciler Xi ve Trump'ın şahsen anlaşması için karmaşık sorunları rafa kaldırmaya çalıştılar" dedi. "Şimdi Pekin, liderinin Trump ile görüşmesine başlamadan önce tamamen bitirilmiş bir anlaşmayı istiyor, ancak Trump hala anlaşmayı kendisi tamamlamayı tercih ediyor."

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • ForeignTrade
  • Çin
  • ABD