NZD/USD: Sahne ışığının genişleyen faiz oranı farkı üzerinde parlamasıyla test etti - ANZ

ANZ'deki analistler, Kiwi'nin FOMC'ye giden yolda üstün performans gösterdiği, ancak daha sonra Fed'in daha büyük bir açıklama yaptığını ve ardından USD'nin bir destek sağladığını gördükten sonra düşük performans gösterdiği görüşündeler.

Önemli Alıntılar:

“Sahne ışığının genişleyen faiz oranı farkı üzerinde parlamasıyla, NZD'nin son işlem aralığının dibi şu anda test ediliyor. Ancak, yakın tarihimiz bize bu seviyenin altında yatan temel talebin bulunduğunu öğretti.“

 “Destek, 0.6880 ve direnç, 0.7060“

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • NZDUSD