Koronavirüs güncellemesi: Hırvatistan ve Avusturya ilk onaylanan vakaları bildirdi


Reuters’te geçen son haber başlıklarına göre Avusturya'nın Tyrol eyaletinde iki teyit koronavirüs enfeksiyonu vakası bildirildi ve Hırvatistan Başbakanı Plenkoviç ilk enfeksiyonlarını da doğruladıklarını açıkladı.

Ayrıca İran haber ajansı ILNA,  İran sağlık bakanlığı sözcüsünden yaptığı alıntıda Sağlık Bakanı Yardımcısı Iraj Harirchi'nin koronavirüs için pozitif test yaptığını ve karantina altında olduğunu söyledi.

Risk algısı

Bu gelişmelere rağmen piyasa hissiyatı son saatte hafifçe iyileşmiş görünüyor. majör Avrupa borsa endeksleri ve ABD Tahvil faizleri günlük dip seviyelerinden toparlandı. Çin Devlet Konseyi Salı gününde yaptığı açıklamalarda, ticari bankaları küçük şirketlere borç vermeye teşvik etmeye ve borç verme oranlarını önemli ölçüde düşürmenin yanı sıra uygun şirketlerin faiz ödemelerini 30 Haziran'a kadar ertelemeleri için teşvik ettiklerini söyledi.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

Feed news

FOREX HABERLERİ

Editörün Seçimi

En hızlı Ekonomik Takvim ile etkinlikler üzerine işlem yapın

Tüm dünyada 1000'den fazla olayı kapsayan ekonomik takvimimizi kontrol ederek - güncel ekonomik olaylardan ekonomik göstergelere - FX piyasasında neler olup bittiğini takip edin.

Ekonomik takvim

FXStreet’in Etkileşimli Grafiği ile piyasayı takip edin

Aklınızı kullanın ve 1500'ün üzerinde varlık, bankalararası kurlar ve kapsamlı geçmiş verileriyle etkileşimli grafiğimizi kullanın. Tamamen özelleştirilebilir ve ücretsiz bir gerçek zamanlı platform sunan, kullanımı kolay, çevrimiçi bir profesyonel araçtır.

Etkileşimli grafik

Majörler

Ekonomik Gösterge


BÖLGENİZDEKİ TERCİH EDİLEN ARACI KURUMLAR