İngiltere Perakende Satışlar, Şubat ayında aylık bazda %0.2 beklentileri karşısında %0.0 seviyesinde geldi


  • İngiltere Perakende Satışlar, Şubat ayında aylık bazda %0.0 seviyesinde geldi.
  • İngiltere çekirdek Perakende Satışlar, Şubat ayında aylık bazda %0.5 düştü.
  • GBP/USD paritesi, İngiltere Perakende Satışlar verilerine herhangi bir tepki vermedi.

İngiltere'de perakende satışlar, önceki ayda kaydettiği %0.9 artış ve piyasaların %0.2 artış beklentileri karşısında %0.0 seviyesinde geldi. Oto motor yakıt satışları hariç tutulan çekirdek perakende satışlar ise, önceki aydaki %1.6 artış ve %0.2 artış tahminleri karşısında Şubat ayında %0.5 düştü.

İngilterede yıllık bazda perakende satışlar, önceki ayda kaydedilen %0.8 artış ve bu yöndeki beklentiler karşısında Şubat ayında %0.0 ile değişmeden kaldı. Çekirdek perakende satışları ise yıllık bazda önceki ayda kaydedilen %1.2 artış ve %1.1 artış beklentileri karşısında Şubat ayında %0.5 artış kaydetti.

Önemli noktalar (ONS aracılığıyla):

“Perakendeciliğin bir bölümü olarak çevrimiçi satışlar, Ocak 2020'de kaydedilen %19.1'den Şubat 2020'de %19.6’ya yükseldi.

Döneme ilişkin veri toplama işlemi 29 Şubat itibariyle tamamlandı ve koronavirüs ile ilgili son gelişmelerden büyük ölçüde etkilenmedi; ancak az sayıda perakendeci, COVID-19'un etkisiyle Çin'den gönderilen çevrimiçi siparişlerin azaldığını öne sürdü. ”

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

Feed news

FOREX HABERLERİ

Editörün Seçimi

En hızlı Ekonomik Takvim ile etkinlikler üzerine işlem yapın

Tüm dünyada 1000'den fazla olayı kapsayan ekonomik takvimimizi kontrol ederek - güncel ekonomik olaylardan ekonomik göstergelere - FX piyasasında neler olup bittiğini takip edin.

Ekonomik takvim

FXStreet’in Etkileşimli Grafiği ile piyasayı takip edin

Aklınızı kullanın ve 1500'ün üzerinde varlık, bankalararası kurlar ve kapsamlı geçmiş verileriyle etkileşimli grafiğimizi kullanın. Tamamen özelleştirilebilir ve ücretsiz bir gerçek zamanlı platform sunan, kullanımı kolay, çevrimiçi bir profesyonel araçtır.

Etkileşimli grafik

Majörler

Ekonomik Gösterge


BÖLGENİZDEKİ TERCİH EDİLEN ARACI KURUMLAR