GBP Vadeli işlemler: ihtiyatlı şekilde nötr

CME Group'un Pazartesi günü prelim rakamlarına göre, yatırımcılar GBP vadeli işlemler açık pozisyonlarını, Cuma günkü final 153,763 kontratlardan yaklaşık 1.5  kontrat arttırdılar. Diğer yandan hacim ise sadece 206 kontrat arttı.

GBP/USD 200-günlük SMA’yı test ediyor

GBP/USD paritesinin Pazartesi günkü geri çekilmesi artan açık pozisyonlar ve hacimle birlikte gelirken, aşağı yönlü hareketin devamı için kapıyı açık bırakıyor. Ancak hacimdeki ılımlı aşağı yönlü trend, şu anki seviyeler civarında konsolidasyon teşvik edebilecekken, 1.2960 bölgesindeki 200-günlük SMA sağlam destek sağlayacaktır.

 

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • Vadeliler
  • GBPUSD