Fed’den Rosengren: Negatif oranları kullanmak Fed lehine değil

Boston Fed Başkanı Eric Rosengren’in, Fed’in para politikası hakkında konuşmaya devam ettiği ek yorumları gelmeye devam etti.

  • ABD, bilançoyu genişletme ve açıkları diğer ülkelere göre daha fazla yönetme esnekliğine sahiptir, ancak yine de pazarın güvenini kaybetme riskini taşıyabilir.
  • ABD, geniş finansal varlık değerlemelerinin aşırısında değildir.
  • Finansal istikrar endişeleri ekonomiyi daha da yavaşlatmak isteyecek kadar büyük değil.
  • Negatif oranları kullanmak Fed lehine değil.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • Fed
  • MerkezBankaları