EUR Vadeli İşlemler: baskı altında kalmaya devam ediyor, toparlanma olası

CME Group'un Salı günkü prelim rakamlarına göre, yatırımcılar EUR vadeli işlemler açık pozisyonlarını, Pazartesi günkü final 509,005 kontratlardan yaklaşık 3.5 bin kontrat arttırdılar. Diğer yandan hacim ise sadece 820 kontrat civarında arttı.

EUR/USD: daha derin bir gerileme kapsamda

Gerileyen fiyatlar üzerine azalan açık pozisyonlar, EUR/USD paritesinin gerilemesinin devamının hızını kesebilecekken, yakın vadede bir toparlanmaya izin veriyor. Ancak artan hacmin ekstra geri izlemelerin lehine çalışması bekleniyor.

 

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • Vadeliler
  • EURUSD