DUP'dan Dodds: Başbakan May'in yeni Brexit anlaşmasında ölümcül kusurlar kalmaya devam ediyor

Reuters’e göre, Kuzey İrlanda’nın Demokrat Sendikacı Partisi (DUP) Lideri Milletvekili Nigel Dodds, Birleşik Krallık Başbakanı Theresa May’ın Başbakan’ın bugün erken saatlerde yaptığı konuşmada sunulan yeni Brexit anlaşması hakkında yaptığı açıklamada, metnin yayınlanmasını beklemek istemesine rağmen Brexit tasarısı taslak metninde taslak anlaşmanın ölümcül kusurlarının değişmediği açıktı dedi

Dodds, “backstop ile ilgili tekliflerin birçoğu, iç hukukun kötü bir anlaşmayı hafifletme girişimi olarak görmesine karşın, odak noktası daha iyi bir anlaşma sağlanmalı." dedi.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • BirleşikKrallık
  • Brexit
  • Politika