DUP, İngiltere Başbakanı Johnson'ın Brexit anlaşmasını resmen reddetti


Perşembe günü Boris Johnson'ın anlaşmasını resmen reddetmek için yapılan açıklamada Demokratik Birlik Partisi (DUP) "Başbakan’ın Avrupa Birliği’yle yeni ve harika bir anlaşma imzaladığına inandığını onaylamasının ardından, Demokratik Birlik Partisi bu teklifleri Parlamento’da destekleyemeyeceğini," söyledi.

GBP/USD bu gelişme üzerine düşüş yaşadı ve en son %0.15 kazanç ile 1.2850 seviyesinde işlem görüyordu. Aşağıdaki ifadeden bazı önemli alıntılar bulunuyor.

"Önerilen Brexit anlaşması, Kuzey İrlanda’nın uzun vadeli menfaatlerinde olmayacak."

"AB, malların muaf tutulacağı ve ortak komite düzenlemeleri kapsamında olmayan bir vetoya sahip olacak."

“Bu, Birleşik Krallık'ın iç sınırları dahilinde kabul edilemez.”

"Kuzey İrlanda'daki tüketiciler artan maliyet beklentisiyle karşı karşıya kalacaklar."

“Kuzey İrlanda'nın zaman içinde KDV ve gümrükler arasında ve Kuzey İrlanda halkının demokratik temsilcilerinden geniş bir destek almadan ayrılmaya başlaması gerçek bir tehlikedir.”

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

Feed news

FOREX HABERLERİ

Editörün Seçimi

En hızlı Ekonomik Takvim ile etkinlikler üzerine işlem yapın

Tüm dünyada 1000'den fazla olayı kapsayan ekonomik takvimimizi kontrol ederek - güncel ekonomik olaylardan ekonomik göstergelere - FX piyasasında neler olup bittiğini takip edin.

Ekonomik takvim

FXStreet’in Etkileşimli Grafiği ile piyasayı takip edin

Aklınızı kullanın ve 1500'ün üzerinde varlık, bankalararası kurlar ve kapsamlı geçmiş verileriyle etkileşimli grafiğimizi kullanın. Tamamen özelleştirilebilir ve ücretsiz bir gerçek zamanlı platform sunan, kullanımı kolay, çevrimiçi bir profesyonel araçtır.

Etkileşimli grafik

Majörler

Ekonomik Gösterge


BÖLGENİZDEKİ TERCİH EDİLEN ARACI KURUMLAR