Çin Tekstil ve Konfeksiyon Konseyi: ABD-Çin ticaretinin sürtüşmesinin artmasından derinden endişe duyuyor

Çin Ulusal Tekstil ve Konfeksiyon Konseyi'nin internet sitesinde yayınlanan bir açıklamaya göre, konsey Reuters tarafından belirtildiği üzere ABD ve Çin arasındaki yoğun ticaret gerilimlerinden endişe duyuyordu.

Kuruluş, Çin’in tekstil ve tekstil ekipmanı ihracatına ilişkin ABD’nin ilave tarifelerine kararlı bir şekilde karşı olduğunu da ekledi.

Bu haftanın başlarında, ABD yönetimi, 200 milyar ABD doları değerinde Çin’in ithalatı için başka bir tarife havale etme tehdidinde bulundu.

Bu arada Çin Gümrük İdaresi, bir ülkenin tek taraflılığı ve korumacılığından dolayı Çin ekonomisinin aşağı yönlü risklere maruz kaldığını belirtti.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • Çin