Brexit: politik riskler biraz azaldı ama ortadan kalkmadı - Scotiabank

Scotiabank'taki analistler, Brexit politikası ve Başbakan May'in geleceği üzerine dünkü tüm tartışmalara rağmen, dün bir liderlik ihalesini tetiklemiş olabilecek olan arkada oturan milletvekilleri komitesi toplantısının etkinliksiz geçtiğini açıkladılar.

Önemli Alıntılar:

"Siyasi riskler biraz azaldı, ancak yok olmadı. Önceden yayınlanan Birleşik Krallık veri raporları - daha geniş bir ticaret dengesi ve beklenenden daha zayıf sanayi üretim verileri (inşaat çıktısında sağlam bir artışa rağmen) daha iyi büyüme ivmesiyle dengelendi (GSYİH, Mayıs ayına kadar olan 3 ayda  %0.2 arttı) ve Mayıs ayında daha güçlü hizmet sektörü faaliyetleri ile karışıktı."

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • Brexit