Wall Street rallisini sürdürüyor, üst üste üçüncü gününde yüksek açıldı


ABD’deki majör borsa endeksleri, küresel borsa endeksleri ve ticaret iyimserliğinden itici güç kazanarak, Salı gününde güne pozitif bölgede başladı. An itibariyle Dow Jones Industrial Average gün için %1.2,, S&P 500 %1.05 ve Nasdaq Composite %1.22 kazançla işlem görüyor.

Bloomberg, bugün erken saatlerde, iki ülkenin yetkilileri ticaretle ilgili görüşmelerini sürdürürlerken, Çin'in ABD'den büyük miktarda soya fasulyesi alımı yaptığını bildirdi. Ayrıca ABD Başkanı Donald Trump, attığı bir tweet'te, Çin ile ticaret görüşmelerinin çok iyi gittiğini söyledi.

11 Majör S&P 500 sektörlerinin tamamı erken işlemlerde kazançlar kaydederken, ticaret-duyarlı sanayiler, yaklaşık %1.6 kazanç ile ralliye liderlik ediyor. Diğer yandan savunma sektörleri Salı gününde düşük performans gösterirken, kurumlar endeksi sadece %0.15 kazançla işlem görüyor.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

Feed news

FOREX HABERLERİ

Editörün Seçimi

En hızlı Ekonomik Takvim ile etkinlikler üzerine işlem yapın

Economic Calendar

Tüm dünyada 1000'den fazla olayı kapsayan ekonomik takvimimizi kontrol ederek - güncel ekonomik olaylardan ekonomik göstergelere - FX piyasasında neler olup bittiğini takip edin.

Ekonomik takvim

FXStreet’in Etkileşimli Grafiği ile piyasayı takip edin

Chart Interactive

Aklınızı kullanın ve 1500'ün üzerinde varlık, bankalararası kurlar ve kapsamlı geçmiş verileriyle etkileşimli grafiğimizi kullanın. Tamamen özelleştirilebilir ve ücretsiz bir gerçek zamanlı platform sunan, kullanımı kolay, çevrimiçi bir profesyonel araçtır.

Etkileşimli grafik

Majörler

Ekonomik Gösterge


BÖLGENİZDEKİ TERCİH EDİLEN ARACI KURUMLAR