Wall Street karışık açıldı, gözler ticaret görüşmeleri ve veri üzerinde


ABD’deki majör borsa endeksleri, FOMC Başkanı Jerome Powell’in ihtiyatlı tonu ile tetiklenen geçtiğimiz Cuma günkü etkileyici rallisini takiben, yatırımcıların kenarda kalarak ABD-Çin ticaret ihtilafı üzerine taze gelişmeleri ve ISM imalat-dışı PMI raporunu beklemeleriyle yeni haftaya karışık bir görünümle başladı. An itibariyle Dow Jones Industrial Average gün için %0.15, S&P 500 ve Nasdaq Composite endeksleri sırasıyla %0.12 ve %0.38 kazanç ile işlem görüyorlar.

11 Majör S&P 500 sektörleri arasında consumer discretionary %1’in üzerinde ekleyerek kazançlara liderlik etti. Diğer yandan kurumlar %0.9 kayıpla işlem görüyor. Bu arada Cuma gününde yüksek bir risk iştahını yansıtarak keskin şekilde gerileyen Wall Street’in korku ölçütü olan CBOE Volatilite Endeksi, en son %3 civarında yüksekti ve piyasa hissiyatının hali hazırda düştüğünü gösteriyor.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

Feed news

FOREX HABERLERİ

Editörün Seçimi

En hızlı Ekonomik Takvim ile etkinlikler üzerine işlem yapın

Economic Calendar

Tüm dünyada 1000'den fazla olayı kapsayan ekonomik takvimimizi kontrol ederek - güncel ekonomik olaylardan ekonomik göstergelere - FX piyasasında neler olup bittiğini takip edin.

Ekonomik takvim

FXStreet’in Etkileşimli Grafiği ile piyasayı takip edin

Chart Interactive

Aklınızı kullanın ve 1500'ün üzerinde varlık, bankalararası kurlar ve kapsamlı geçmiş verileriyle etkileşimli grafiğimizi kullanın. Tamamen özelleştirilebilir ve ücretsiz bir gerçek zamanlı platform sunan, kullanımı kolay, çevrimiçi bir profesyonel araçtır.

Etkileşimli grafik

Majörler

Ekonomik Gösterge


BÖLGENİZDEKİ TERCİH EDİLEN ARACI KURUMLAR