Wall Street ılımlı kazançlarla açıldı

Majör ABD borsa endeksleri Salı gününde güne mütevazı bir yükselişle açıldı. An itibariyle Dow Jones Industrial Average gün için %0.7,  S&P 500 endeksi %0.3 ve Nasdaq Composite %0.65 seviyelerinde işlem görüyor.

11 Majör S&P 500 sektörleri arasında consumer discretionary gün için %0.9 kazanç ile ralliye liderlik etti. Diğer yandan savunma sektörleri utilities and real estate erken işlemlerde düşük performans göstererek pozitif piyasa hissiyatını yansıttı. Aynı şekilde Wall Street’in korku ölçüsü CBOE Volatilite endeksi gün için %0.51 düşüşle seyrediyor.

Bu arada IHS Markit, Hizmetler Satın Alma Müdürleri Endeksi’nin (PMI) Ocak ayında (nihai) 54.2 seviyesine geriledi ve önceki 54.4 seviyesinden geriledi, beklentilerle aynı çizgide geldi.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • DowJones
  • Borsalar
  • Nasdaq
  • SP500