Wall Street, güçlü risk iştahı ile desteklenerek toparlanmasını sürdürdü


ABD’deki majör borsa endeksleri, Pazartesi günkü kararlı rallisini takiben pozitif piyasa hissiyatının yatırımcıların borsalar gibi yüksek getirili varlıklar üzerine odaklı kalmasına izin vermesiyle Salı gününe pozitif bölgede başladı. An itibariyle Dow Jones Industrial Average endeksi gün için %0.45, S&P 500 endeksi %0.6 ve Nasdaq Composite endeksi %0.95 kazançla seyrediyor.

ABD’den bugün gelen veriler NFIB İş İyimserliği Endeksinin Mayıs ayında Nisan ayının 103.5 seviyesinden 105.0’a yükseldiğini ve Üretici Fiyat Endeksinin (ÜFE) yıllık bazda %1.8 yükselirken, Çekirdek ÜFE’nin %2.3’e düştüğünü ve beklentileri karşıladığını gösterdi.

11 Major S&P 500 sektörleri arasında Kurumlar Endeksi erken işlemlerde negatif bölgede olan tek sektörken, Tüketici İhtiyaçları ve Enerji Endeksleri %1’den fazla yükselişle kazançlara liderlik ediyor.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

Feed news

FOREX HABERLERİ

Editörün Seçimi

En hızlı Ekonomik Takvim ile etkinlikler üzerine işlem yapın

Tüm dünyada 1000'den fazla olayı kapsayan ekonomik takvimimizi kontrol ederek - güncel ekonomik olaylardan ekonomik göstergelere - FX piyasasında neler olup bittiğini takip edin.

Ekonomik takvim

FXStreet’in Etkileşimli Grafiği ile piyasayı takip edin

Aklınızı kullanın ve 1500'ün üzerinde varlık, bankalararası kurlar ve kapsamlı geçmiş verileriyle etkileşimli grafiğimizi kullanın. Tamamen özelleştirilebilir ve ücretsiz bir gerçek zamanlı platform sunan, kullanımı kolay, çevrimiçi bir profesyonel araçtır.

Etkileşimli grafik

Majörler

Ekonomik Gösterge


BÖLGENİZDEKİ TERCİH EDİLEN ARACI KURUMLAR