Wall Street, erken işlemlerde mütevazı şekilde düşük açıldı, finansallar DJIA üzerinde ağırlık yarattı

ABD’deki majör borsa endeksleri, son dakikalarda gerilemeden önce güne neredeyse değişmeden başladı. An itibariyle Dow Jones Industrial Average endeksi %0.24, S&P 500 endeksi %0.16 ve Nasdaq Composite endeksi %0.1 kayıpla işlem görüyordu.

Goldman Sachs’tan gelen ve hayal kırıklığı yaratan ilk çeyrek kazançlar sonuçları, gün için %0.7 kayıpla seyreden S&P 500 Finansallar endeksi üzerinde ağırlık yarattı. Diğer yandan S&P 500 Consumer Staples ve Sağlık endeksleri %0.3 civarında yükselirken, endekslerin kayıplarını sınırlandırmasına yardımcı oldu.

Bu arada ABD Hazine Sekreteri Steven Mnuchin, Fox News’e verdiği röportajda uygulama dahil olmak üzere Çin ticaret müzakereleriyle ilgili daha fazla çalışma olduğunu söyledi ve Çin’deki ithalat vergilerinin uygulanıp uygulanmayacağı konusunda yorum yapmayı reddetti.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • DowJones
  • Borsalar
  • Nasdaq
  • SP500