Wall Street enflasyon verilerinin ardından çok az değişerek açıldı

ABD’deki majör borsa endeksleri, Salı gününde yatırımcıların son enflasyon verilerini değerlendirmesiyle güne nispeten sakin başladı. An itibariyle Dow Jones Industrial Average gün için %0.1 kayıpla seyrederken, S&P 500 ve Nasdaq Composite endeksleri sırasıyla %0.25 ve %0.18 kazançla işlem görüyor.

ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu, manşet tüketici fiyatlarının Şubat ayında aylık bazda %0.2 ve bir yıl öncesine göre %1.5 yükseldiğini, ve gıda ve enerji maliyetleri hariç fiyatların aylık bazda %0.1 ile beklentilerden az yükseldiğini ve geçtiğimiz on iki ayda %2.1 arttığını bildirdi.

11 major S&P 500 sektörleri arasında iletişim hizmetleri %0.8 kazanç ile kazançlara liderlik yaparkeni sanayiler %0.45 geriledi.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • DowJones
  • Borsalar
  • Nasdaq
  • SP500