RBA Nisan Ayı Toplantı Tutanakları yakından incelenecek - TDS

TD Securities analistlerine göre, yarınki Nisan Kurul toplantısına ilişkin RBA Tutanakları, politika bildirisinin sonuna bir satır eklenmesine dair bir açıklama için yakından incelenecek.

Önemli Alıntılar:

“Kurul, ekonomideki sürdürülebilir büyümeyi desteklemek ve zaman içinde enflasyon hedefine ulaşmak için gelişmeleri izlemeye ve para politikasını belirlemeye devam edecektir” eklenmesi, RBA’nın Mayıs Kurulu toplantısında harekete geçirici bir sinyal göndermesiyle geniş çapta yorumlandı. Köşede yapılacak bir seçim ve mali destekler varken, Mayıs ayında bir faiz indiriminin muhtemel olmadığını görüyoruz.”

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • RBA
  • Bankalar