PBoC’den Xu: Çin’in maliye politikasının ekonomiyi desteklemek için alanı var

Reuters, Çin Merkez Bankası (PBoC) Araştırma Müdürü Xu Zhong tarafından, finansal bir medya internet sitesi olan Wallstreetcn.com için yazılan yorumlarını bildirdi.

Önemli Noktalar:

  • Çin’in maliye politikasının ekonomiyi destekleme alanı var.
  • Merkezi yönetimin mali açık oranı bu yıl 2017'den daha yüksek olmalıdır.
  • Devlet, devlete ait finans kurumlarının sermayesini yenilemek ve mali piyasadaki baskıyı hafifletmek için zorlamak için mali fonlar kullanmalıdır.
  • PBoC, iyi yargılanmış, tarafsız bir para politikası uygulayacak.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • PBoC