OPEC anlaşması İran, Venezüella ve Libya hariç %3'lük kesinti

Reuters'in  kaynaklara dayandırdığı haberine göre OPEC+ anlaşması, İran, Venezüella ve Libya hariç tüm ülkelerden %3'lük bir petrol üretim indirimi yönünde.

Bu, OPEC+ Bakanlarının, toplantı sonrası kısa basın toplantısında, Nisan ayında gözden geçirilmek üzere 6 ay boyunca OPEC'ten günde 800.000 varil ve OPEC-dışı ülkelerden günde 400.000 varil üretim kesinti için bir anlaşmayı teyid etmesinin ardından geldi. Ancak OPEC+ bakanları, her ülke için çıktı kotası listesi vermeyi reddetti.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • Petrol
  • OPEC
  • Emtialar