Kuzey Kore Lideri Kim, Rusya Lideri Putin’le ilk zirvesini önümüzdeki hafta başlarında yapabilir - Yonhap

Güney Kore haber ajansı Yonhap, yaklaşmakta olan Kuzey Kore - Rusya Zirvesi hakkında bazı görüşler sunan bir kaynaktan alıntılarda bulundu.

Önemli Alıntılar:

Kim Jong-un, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ilk zirvesini önümüzdeki hafta başlarında yapabilir.

Putin, önümüzdeki hafta Çin'de uluslararası bir konferansa katılıyor.

Kaynak, "Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Uzak Doğu bölgesine 24 Nisan civarında bir gezi yapması bekleniyor. O dönemde Rusya ile Kuzey Kore arasında bir zirvenin gerçekleşmesi ihtimali oldukça yüksek." dedi.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • Kuzey Kore
  • Rusya