JPY Vadeli işlemler: yukarı yönlü hareketin devamı sınırlı görünüyor

CME Group'un Cuma günü prelim rakamlarına göre, yatırımcılar JPY vadeli işlemler açık pozisyonlarını, Perşembe günkü final 190,193 kontratlardan yaklaşık 2 bin kontrat azalttılar. Diğer yandan hacim ise 33.7 bin kontrat civarında azaldı.

USD/JPY: 110.00 seviyesi civarında güçlü direnç ile karşılaşıyor

USD/JPY paritesinin Cuma günkü negatif fiyat hareketi azalan açık pozisyonlar ve hacimle birlikte gelirken, gerilemelerin sığ göründüğü ve 110.00 bölgesinin hala güçlü bir direnç olarak ortaya çıktığı fikrini destekliyor.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • Vadeliler
  • USDJPY