İrlanda Başbakanı Varadkar: Ekim ayının sonundan önce bir anlaşmaya varmak artık mümkün


İrlanda Başbakanı Leo Varadkar'ın düzenlediği basın toplantısından bildiren İrlandalı Muhabir Siyasi Muhabiri Elaine Loughlin, İngiltere Başbakanı Boris Johnson ile yaptığı görüşmenin ardından Varadkar'ın Ekim ayının sonundan önce bir anlaşmaya varılmasının mümkün olduğuna inandığını söyledi.

Loughlin'e göre Varadkar, "Kuzey ile Güney arasında fiziksel bir sınır olamayacağı konumda kalıyoruz." dedi.

GBP/USD paritesi bu yorumlar üzerine rallisini sürdürdü ve en son, gün için % 1.45  kazanç ile 1.3282 seviyesinde işlem görüyordu Aşağıda Reuters aracılığıyla bazı ek alıntılar verilmiştir.

"İlişkinin Brexit'ten sonra nasıl görünebileceği hakkında iyi bir tartışma yaptık."

"Bugün olanlar, Brüksel'de müzakerelerin devam etmesine izin vermek için yeterli olacaktır."

“Tüm taraflar önümüzdeki hafta bir anlaşma yapmak istiyor."

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

Feed news

FOREX HABERLERİ

Editörün Seçimi

En hızlı Ekonomik Takvim ile etkinlikler üzerine işlem yapın

Tüm dünyada 1000'den fazla olayı kapsayan ekonomik takvimimizi kontrol ederek - güncel ekonomik olaylardan ekonomik göstergelere - FX piyasasında neler olup bittiğini takip edin.

Ekonomik takvim

FXStreet’in Etkileşimli Grafiği ile piyasayı takip edin

Aklınızı kullanın ve 1500'ün üzerinde varlık, bankalararası kurlar ve kapsamlı geçmiş verileriyle etkileşimli grafiğimizi kullanın. Tamamen özelleştirilebilir ve ücretsiz bir gerçek zamanlı platform sunan, kullanımı kolay, çevrimiçi bir profesyonel araçtır.

Etkileşimli grafik

Majörler

Ekonomik Gösterge


BÖLGENİZDEKİ TERCİH EDİLEN ARACI KURUMLAR