GBP Vadeli işlemler: aşağı yönlü hareketler sınırlı görünüyor

CME Group'un Perşembe günü prelim rakamlarına göre, yatırımcılar GBP vadeli işlemler açık pozisyonlarını, Çarşamba günkü final 180,054 kontratlardan, yaklaşık 1.8 bin kontrat azalttılar. Hacim ise aynı çizgide 88 bin kontrattan fazla azaldı.

GBP/USD: 1.3040 seviyesini hedefliyor

GBP/USD paritesi, 1.3200 psikolojik seviyesindeki önemli bir desteği aşağı yönlü kırmasının ardından güneye yürüyüşünü sürdürdü. Dikkatler, kritik 1.3040 bölgesine kaysa da, açık pozisyonlar ve hacimdeki son azalma, aşağı yönlü hareketleri sığ tutabilir.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • GBPUSD