EUR Vadeli İşlemler: yakın vadede nötr/yukarı yönlü

CME Group'un Perşembe, günkü prelim rakamlarına göre, yatırımcılar EUR vadeli işlemler açık pozisyonlarını, Çarşamba günkü final 535,856 kontratlardan yaklaşık 1.5 bin kontrat arttırdılar. Aynı çizgide hacim de keskin şekilde neredeyse 128 bin kontrat arttı.

EUR/USD, 1.1400 seviyesi ve üzeri ile sınırlı kalmaya devam ediyor

EUR/USD paritesi, Perşembe gününde artan açık pozisyonlar ve hacimle birlikte yükselirken, çok yakın vadede 1.1400 bariyeri ve üzerini bir diğer test için kapıyı açıyor. Ancak geniş konsolidatif görünümün yerinde kalması bekleniyor.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • Vadeliler
  • EURUSD