EUR Vadeli İşlemler: ekstra kazançlar kapsamda

CME Group'un Cuma günkü prelim rakamlarına göre, yatırımcılar EUR vadeli işlemler açık pozisyonlarını, Perşembe günkü final kontratlardan yaklaşık 7.5 kontrat arttırdılar. Diğer yandan hacim ise 83 bin kontrat civarında arttı.

EUR/USD: haka 200-haftalık SMA’yı hedefliyor

EUR/USD paritesinin yükselişinin devamı, Cuma günkü artan açık pozisyonlar ve hacim üzerine yükselişini takiben yakın cadede sürmesi bekleniyor. Bu da bir sonraki hedefin 200-haftalık SMA’nın bulunduğu 1.1340 bölgesinde kalmaya devam ediyor.

 

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • Vadeliler
  • EURUSD