EUR Vadeli İşlemler: ekstra kazançlar kapsamda

CME Group'un Çarşamba günkü prelim rakamlarına göre, yatırımcılar EUR vadeli işlemler açık pozisyonlarını, Salı günkü final 536,724 kontratlardan yaklaşık 1.7 bin kontrat arttırdılar. Diğer yandan hacim ise, 55.2 bin kontrat civarında arttı.

EUR/USD 1.1370 civarında dirençle karşılaşıyor

EUR/USD paritesindeki ralli bugün şimdiye kadar soluklanıyor görünse de, yükselen açık pozisyonlar ve hacim ışığında ekstra yükseliş için hala yer var. Bu da bir sonraki önemli direncin, 55-günlük SMA’nın bulunduğu 1.1370 bölgesinde olduğunu söylüyor.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • Vadeliler
  • EURUSD