EUR/USD: Aşağı yönlü hareketler 1.1200'e doğru açılıyor - ING

ING Bank'taki analistler, en son müşteri notlarında, Avrupa Komisyonu tarafından Euro bölgesi büyüme tahminlerinde yapılan son revizyonun ardından, daha düşük seviyelerin oyunda olduğunu öne sürerek EUR / USD paritesine ilişkin görüşlerini sundular.

Önemli Alıntılar:

“Neşeli olmak için pek fazla neden yok.

Euro herhangi bir dinlenme fırsatı bulamıyor gibi görünüyor.

Zayıf Euro bölgesi ve Almanya faaliyet verileri akışı.

Diğer para birimleri karşısında bir diğer darbe, büyük Euro bölgesi ülkeleri için Avrupa Komisyonu büyüme tahminlerinin aşağı doğru gözden geçirilmesi.

Özellikle İtalya ... 2019 büyüme tahmini %0.2’ye düştü.

Şu an USD’de ılımlı bir toparlanma yaşanırken, 1.12 seviyesine doğru daha düşük EUR/USD beklemeye devam ediyoruz. ”

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • EURUSD
  • Bankalar