Çin: Yavaşlayan ekonomik büyüme - BNP Paribas

BNP Paribas’taki analistlere göre, Çin’in ekonomik büyümesi yavaşlıyor ve ABD’nin gümrük vergileri artış hızıyla dışa dönük bir görünüm sergilediği göze çarpıyor.

Önemli Alıntılar:

“Merkez bankası likidite ve kredi koşullarını hafifletiyor, ancak mali istikrarsızlık risklerinin yasal sıkılaştırma yoluyla azaltılması öncelikli kalmalı. Mali politika, artan altyapı harcaması ve artan sayıda hane/kurumlar vergisi indirimi yoluyla genişlemeye başladı. ”

“Kısa vadede, özel iç talebin, zayıflayan ihracatın etkisi üzerindeki etkisinden ve emlak piyasasında süren ılımlılıktan etkilenmesi gerekmektedir. Mali önlemler tüketici harcamalarını desteklemeli. ”

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • Büyüme
  • Çin
  • Bankalar