BoJ eski-yetkilisi: USD/JPY, 2019 başlarında 100.00 seviyesine dokunabilir - Bloomberg


Bloomberg tarafından bildirildiği üzere Japonya Merkez Bankası’nın (BoJ) eski bir yetkilisi, Yen'in ABD Doları karşısında oldukça kısa bir sürede 100.00'e ulaşabileceğini ve Japonya'nın etkilerini etkili bir şekilde karşılayabilmelerini sağlayacak az sayıda politika aracı olduğunu söyledi.

Önemli Alıntılar:

Momma’nın Bloomberg’e Salı günü verdiği röportajda, “bu seviyenin tolere edilebilir olmasına rağmen, tüketilen BoJ’un ekonomideki yen gücü veya ekonomideki ciddi bir düşüşle ilgili yapabileceği çok az şey var. Ancak Japonya’nın ekonomisi kötüye giderken, BoJ artık teşvik ekleyemiyor” dedi.

Momma, Merkez Bankası'nın yapabileceği çok az şey olmasına rağmen, BoJ Başkanı Haruhiko Kuroda ve diğer politika yapıcılarının bu yılın çoğu için gözlemci olarak kalacağını söyledi. Ekonominin yardıma ihtiyacı varsa, hükümetin ek mali harcamalarla adım atma zamanı geldiğini söyledi.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

Feed news

FOREX HABERLERİ

Editörün Seçimi

En hızlı Ekonomik Takvim ile etkinlikler üzerine işlem yapın

Economic Calendar

Tüm dünyada 1000'den fazla olayı kapsayan ekonomik takvimimizi kontrol ederek - güncel ekonomik olaylardan ekonomik göstergelere - FX piyasasında neler olup bittiğini takip edin.

Ekonomik takvim

FXStreet’in Etkileşimli Grafiği ile piyasayı takip edin

Chart Interactive

Aklınızı kullanın ve 1500'ün üzerinde varlık, bankalararası kurlar ve kapsamlı geçmiş verileriyle etkileşimli grafiğimizi kullanın. Tamamen özelleştirilebilir ve ücretsiz bir gerçek zamanlı platform sunan, kullanımı kolay, çevrimiçi bir profesyonel araçtır.

Etkileşimli grafik

Majörler

Ekonomik Gösterge


BÖLGENİZDEKİ TERCİH EDİLEN ARACI KURUMLAR