BoE'den Cunliffe: Yumuşak 1.çeyrek aktivitesi kötü hava koşullarından kaynaklandı

Aşağıda, İngiltere Merkez Bankası (BoE) PPK üyelerinden ve Finansal İstikrar Başkan Vekili Jon Cunliffe'nin Kendal'daki konuşmasından bazıları başlıklar yer alıyor.

  • İlk çeyrekte aktivitedeki kayda değer bir gerileme, büyük ölçüde bir sapmaymış gibi görünüyor.
  • Bu kötü hava koşullarından kaynaklanıyordu.
  • Muhtemelen genel tablo, potansiyel büyüme oranının biraz üzerinde veya civarında büyüyen bir ekonomidir.
  • Kanıtların dengesi, büyüme yolunun geniş ölçüde bozulmadığını göstermektedir.
  • Son ücret verileri, ödeme artışının %3'lük bölgede kendini kurmak için bir sonraki adımı oluşturacağına dair güçlü bir işaret vermedi.
  • Her aşamada tedarik tarafının tahminlere göre evrimleştiğine dair biraz daha fazla teyid gerekmektedir.
  • Brexit, İngiltere ekonomisi için oldukça materyal belirsizlikler yaratıyor.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • BoE