Birleşik Krallık, fiziksel bir İrlanda sınırı getiren hiçbir şeyi kabul etmeyecek

Birleşik Krallık Başbakanı May’in sözcüsü, Birleşik Krallık’ın fiziksel bir İrlanda sınırı getiren hiçbir şeyi kabul etmeyeceğini söyledi.

Birleşik Krallık Başbakanı May’in sözcüsü, hükümetin İrlanda adasında fiziksel bir sınır getiren hiçbir şeyi kabul etmeyeceğini söyledi.

Önemli Açıklamalar:

“Birleşik Krallık’ın iki gümrük bölgesine ayrılmasını kabul etmeyeceğim."
"Zaman zaman Brexit iyimserlerini Birleşik Krallık ve AB arasında bir anlaşma üzerinde %95 tekdüze bir anlaşma olduğunu söyleyerek okuyacaksınız, bunun anlamı tamamlanmış bir anlaşma olduğunun imasıdır.”

Ayrıca The Times, sızdırılmış bir mektuba dayandırdığı haberinde, Başbakan May’in, bir Brexit anlaşması olmaması durumunda Avrupa Birliği'nin İrlanda Denizi'nde bir gümrük sınırı planladığını belirtti.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • BirleşikKrallık
  • Brexit