Birleşik Krallık Başbakanı Theresa May, saat 10:30 GMT'de (13:30 TSİ) 1922 Komitesi ile görüşecek

TalkRADIO Politika Editorü Ross Kempsell, Birleşik Krallık Başbakanı Theresa May’in saat 10:30 GMT'de (13:30 TSİ) 1922 Komitesi ile görüşeceğini bildirdi.

Toplantı, ayrılış için zaman çizelgesiyle ilgili olması ve Başbakan May’in oturum sırasında görevinden ne zaman istifa edeceği konusunda kesin bir tarih vermesi bekleniyor.

Bu arada GBP/USD paritesi, piyasaların Birleşik Krallık politik senaryosunda taze bir netlik beklemesiyle, 1.2821 seviyesindeki üç-aylık dip seviyesinden toparlandı ve en son 1.2840 seviyelerinde işlem görüyordu.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • BirleşikKrallık
  • Brexit
  • Politika
  • GBPUSD