Biraz daha sıkılaşmacı bir Fed, 2018'de bir diğer faiz artırımı ekledi - NBF

NBF Economics and Strategy'deki analistler, ekonomik projeksiyonların merkezi eğilimindeki genel değişikliklerin ufukta marjinal olarak daha güçlü hareket ettiklerini tartıştılar.

Önemli Alıntılar:

“Ekonomik görünümleri ve bu görünümün görünümüne ilişkin risklerin kabaca dengeleneceğine olan güven göz önüne alındığında, şimdi, katılımcıların çoğunluğu, fed fonlama oranının yıl sonuna kadar %2.375'e (7 katılımcı) veya daha fazlasına (1 katılımcı) kadar yükseleceğini görüyor.

Dikkat ediyoruz ama gelişmekte olan ülkelerden gelen uluslararası belirsizliklerle ilgili risklerin, bu yıl sadece bir kez daha fazla zam öngörüsünü değiştirmeden önce nasıl gelişeceğini görmek istiyoruz.“

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • Fed