AMB’den Nowotny: Büyüme oranları daha yavaş olacak, ancak pozitif bölgede kalacak

Avrupa Merkez Bankası (AMB) Yönetim Kurulu üyesi Ewald Nowotny, son saatte yaptığı açıklamalarda büyüme hızlarının daha yavaş olacağını ve hala pozitif bölgede kalacağını söyledi.

Ayrıca, Trump ve Çin gibi, son 8 yılda çok güçlü bir ekonomik dinamikler altyapısına karşı olduklarını belirten bazı riskler gördüğümüzü belirtti.

Almanya’nın, 4.çeyrekte oldukça düşük bir büyüme oranına sahip olacağını, ancak yapısal yavaşlama olup olmadığını söylemek için henüz çok erken olduğunu söyledi.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • AMB
  • MerkezBankaları