AB'de kalmak isteyen bakanlar ile Başbakan May arasındaki hassas müzakereler, sahne arkasında devam ediyor - The Telegraph

The Telegraph Eş-editörü Steven Swinford, son Brexit güncellemesinde, AB'de kalmak isteyen bakanlar ile Başbakan May arasındaki hassas müzakereler, sahne arkasında devam ettiğini tweetledi.

Ek Yorumlar:

“Başbakan’a, kendisine daha fazla zaman tanımak için aradıkları özel güvence ifadesi verildi.

Cooper/Boles II'nin 27 Şubat'ta masaya yatırılabileceğini ve yasama süresinin garantili olmasını istiyorlar.

AB’de kalmak isteyen bakanlarından oluşan bir heyetin, daha sonra Başbakan'ın ifadesinden önce güvence almak için bugün David Lidington'u görmesi bekleniyor.

İhtiyaç duydukları güvenceleri almazlarsa, Başbakan'ın elini zorlamak ve Şubat ayındaki değişikliklerde oylamayı garanti etmek için Perşembe günü yeni bir değişiklik yapılacak. ”

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • BirleşikKrallık
  • Brexit
  • Politika