ABD: Yüksek aktivite - BNP Paribas

BNP Paribas'taki analistlere göre, ABD ekonomiside ekonomik faaliyet, büyük ölçüde vergi indirimleri sayesinde şimdiye kadar coikuluydu oldu.

Önemli Alıntılar:

“Öngörülebilir bir dönem için, bir iniş bir olasılıktan daha fazladır. İç faiz oranlarının artması ve 300 milyar dolar değerindeki ithalatın artması firmaların karlılığını ve ardından faaliyetlerini ağırlaştırmaya başlayacaktır.”

“Aşağı doğru ayarlama, enerji ve BT gibi yüksek kaldıraçlı sektörlerde oldukça büyük olabilir. Sonuç olarak, parasal sıkılaştırma, önemli oranlarda 50-75 baz puanlık ek bir artıştan sonra hızla sona erebilir. ”

“Uzun vadeli tahvil getirileri de %3 seviyesinde sabitlenebilir.”

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • ABD
  • Bankalar
  • Makroekonomik