ABD: Adalet Bakanlığı, 2016 seçimlerine müdahale etmek için komplo kurmak için 12 Rus casusunu suçladı

Cuma günü Başsavcı Yardımcısı Rod J. Rosenstein, Demokratik Ulusal Komitesi ve Clinton başkanlık kampanyasını hack etmekle suçlanan 12 Rus istihbarat memurunun suçlandığını açıkladı.

Reuters 'in bildirdiğine göre, "İddianame, 12 Rus askeri subayı adına, 2016 cumhurbaşkanlığı seçimlerine müdahale etmek için komplo kurmakla suçlanıyor." Dedi.

ABD Başkanı Donald Trump'ın Pazartesi günü Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşmesi bekleniyor.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • ABD