AB ülkeleri ABD ile ticaret müzakereleri başlatmayı kabul etti

Reuters'in son haber manşetleri, Avrupa Birliği (AB) ülkelerinin ABD ile ticaret müzakerelerine başlamayı kabul ettiklerini öne sürdü.

Reuters, AB ülkelerinin Google ve Facebook’u hedefleyen AB telif hakkı reformlarını desteklediğini de belirtti.

Euro yukarıdaki manşetler üzerine taze bir yükseliş kaydetti ve EUR/USD paritesini 1.1320 bölgesi yakınlarındaki seans zirvelerine yükseltti. FXStreet analisti Omkar Godbole’e göre, 1.1324 seviyesi üzerine yukarı yönlü bir kırılım, 1.1245 seviyesine doğru yükselişin kapısını açabilir.

Feragatname: Bu sayfadaki tüm bilgiler değişebilir. Bu web sitesinin kullanımı ile kullanıcılar kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Lütfen gizlilik koşullarını ve hükümlerini okuyunuz. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. FXStreet’de ifade edilen görüşler bireysel yazarlara aittir, fxstreet.com veya yönetimin görüşlerini ifade etmemektedir. Bilgilerde hatalar yada eksikler bulunabilir. FXStreet bağımsız yazarların görüşlerini doğrulamak zorunda değildir. FXStreet’de verilen herhangi bir görüş, haber, araştırma, analiz, fiyatlar veya fxstreet.comtarafından bu sitede yayınlanan bilgiler çalışanlar, ortaklar yada katkıda bulunanlar tarafından genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım danışmanlığı teşkil etmemektedir. FXStreet bu tür bilgilerin kullanımı nedeniyle doğrudan yada dolaylı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir kar kaybı herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir kayıp ya da hasar için sorumluluk kabul etmemektedir.

  • ForeignTrade
  • EURUSD
  • Avrupa