FXStreet - Tüm haberbaşlıkları

FXStreet’da RSS haber servisi mevcuttur. FXStreet RSS yayınları ile en son güncellemeleri ücretsiz olarak izleyebilir, bireysel ve ticari olmayan bloglarınızda kaynak olarak kullanabilirsiniz.

RSS Nedir ?

RSS websiteler ile ilgili güncellemelerden haberdar olmak için etkin bir yöntemdir. Güncellemelerden haberdar olmak için websiteleri tek tek ziyaret etmek yerine RSS ( Realy Simple Syndication ) akışlarını kullanabilirsiniz.

FXStreet’da Forex Tahminleri, Piyasa Raporları, Teknik Analiz vb. Bölümleri ile ilgili RSS yayınlarını takip edebilirsiniz.

RSS'i nasıl Kullanabilirim ?

RSS servisini kullanabilmek için yayınları toplayan okuyucu bir programa ihtiyacınız var. Sadece izlemek istediğiniz RSS yayınını seçerek otomatik olarak güncellemeleri alın ve son haberleri takip edin.

Haber yayınlarını okuyaak programı nereden edinebilirim ?

Çoğu ücretsi olan birçok haber okuyucu program mevcuttur. Çoğu okuyucular bilgisayarınıza kurduğunuz programlar şeklinde çalışmaktadır, bazıları da web tabanlı servislerdir.

RSS yayınlarına nasıl üye olabilirim ?

Sayfanın en üstünde mevcut olan RSS yayınlarının listesini bulun. Servisin URL’sini kopyalamak için yayınlardan birini sağ tıklayın ve “Copy Shortcut-Kısayolu Kopyala&rdquo yada “Copy Link Location-Link konumunu kopyala”’yı seçin. Kullandığınız programın talimatlarını izleyin ve abonesi olmak istediğiniz servisin kısayolunu yapıştırın.