US Dolar Endeksi NYBOT

Bu tablo ile ilgili

USD Endeksi Amerikan Dolarının diğer kurlara : JPY, GBP, CAD, CHF ve SEK karşı performansını ölçer. 9 ayrı tablo biçimi sunmaktadır ve 1 ile 1.000 arasında zaman diliminde kişiselleştirilebilir teknik indikatörler barındırmaktadır.

Sağlayıcı feragatnamesi

Görüntülenen veriler TeleTrader Software AG ("TeleTrader") tarafından sağlanmaktadır. Tele Trader bu verileri tedarikcilerinden ve interaktif anlık Data Servislerinden sağlamaktadır. TeleTrader yada tedarikcileri görüntülenen içerik ile ilgili tüm telif ve fikri haklarını saklı tutmaktadır.

Tüm fiyatlar paritelerin düzeleme kurallarına göre ortalama 15 dakika gecikmeli yayınlanmaktadır.

TeleTrader AG yada tedarikcileri tarafından sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz. TeleTrader AG sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.

Bu içeriğe sahip bilgileri (ana sayfa dahil) herhangibir web sitasinde yayınlamak, alıntı yapmak, link vermek yada alt tablolar vasıtasıyla yayınlamak yasaktır. Aynı şekilde bireysel kullanıcılar yada ticari olmayan organizasyonlar alıntı yapmak, kopyalamak, düzenlemek konusunda serbesttir. Telif hakkı bildirimleri yada marka isimleri bu kullanımlar sırasında değiştirilmemelidir. TeleTrader AG’nin yazılı izni olmadan bu bilgilerin yayınlanması, transfer edilmesi, kiraya verilmesi kesinlikle yasaktır.

Aç/Kapat Oranlar

Aç/KapatTablolar