Broker listeleri, FXStreet'in en sıkı regülatör kuruluşları olarak gördüğü - FCA (UK), NFA (USA), FSA (JP), FINMA (Switzerland), ASIC (Australia), DFSA (Denmark), AMF (France), CySEC (Cyprus), MFSA (Malta) or BAFIN (Germany) - kurumlar tarafından redüle edilen Brokerlardan oluşmaktadır. Türkiye'de bulunan denetim kuruluşları ya da sayılanların arasında bulunmayan en az 2 kurum tarafından regüle edilen Brokerlar'da listeye kabul edilebilir.

Sadece MIFID tarafından yetkilendirilmiş aracı kurumlar Avrupa’da birden çok ülkede işlem yetkisine sahip olsalar da, işlem yaptıkları ülkelerin yetkili kurumlarınca denetlenmemeleri halinde kabul görmemektedirler.

Vergi cenneti olarak adlandırılan ülkeler tarafında yetki belgesine sahip aracı kurumlar da ayrıca kabul edilmemektedir.

Aracı kurumlar tablosu denetim altında olan kurumların listesi ve sundukları hizmetleri belirtmek için tasarlanmaıştır. Filtreyi kullanarak ihtiyacınız olan aracı kurumu bulabilirsiniz. Filtreleme seçeneklerini yetersiz buluyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karşılaştırma tablosu ise aracı kurum profillerinin toplu olarak listelendiği tablodur. Aracı kurum detayları için kurum logosunu yada “Daha fazla bilgi” link’ini tıklayabilirsiniz.

Aracı kurum listesi ücretli bir servistir. Bu nedenle sıkı denetleme kriterlerine uyan kurumların tamamı listede yer almayabilir.